Turystyka · 4 kwietnia 2022

Bardzo dobrze opracowana witryna www, informująca o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Bardzo dobrze opracowana strona www, informująca o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią sprawdzana zwłaszcza przez osoby związane z parafią. Można tutaj wyszukać dużo dokładnych wiadomości o tym, jak prosperuje to miejsce. Można znaleźć tu dane kontaktowe kościoła, czyli adres, maile i numery telefonów. W osobnych podkategoriach parafia Nowy Tomyśl publikuje: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Użytkownicy mogą zapoznać się z historią kościoła, jak i z kapłanami, jacy tu mają msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl udostępnia też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Przedstawione są też grupy i wspólnoty działające na terenie parafii oraz można oglądać galerię zdjęć z przeróżnych okoliczności. Wierni mogą wiele dowiedzieć się, gdy zajrzą do zakładki z sakramentami, bo każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktokolwiek ma do załatwiania jakiekolwiek osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też otwarta od 10 do 12. W dni świąteczne biuro jest zamknięte. Na stronie parafii podane są również linki do ważnych dla katolików stron www.

Można też sprawdzić media społecznościowe kościół NMP Nowy Tomyśl, co sprzyja stworzeniu wspólnoty parafialnej. Witryna o charakterze informacyjnym jest opracowana bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej informuje o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się o godzinie: 7, 9, 11, 13 i 18. W Wielkim Poście msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu i w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale mają miejsce co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia otwarta jest na to, aby każdy mógł wziąć udział. Z tego powodu można zobaczyć msze w serwisie YouTube.