Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 27 czerwca 2022

Opcja przeżycia fantanstycznej podniebnej przygody

Lot na paralotni jako ekologiczna forma rekreacji promowany jest w firmie Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma jest założona przez miłośników przelotów, którzy chcieliby się dzielić satysfakcją z tego płynącą z pozostałym osobami. Specjalna wyciągarka holuje paralotnię na paręset metrów, a następnie linia zostaje odpięta, a paralotnia leci samodzielnie. Po wyholowaniu paralotnia będzie szybować w powietrzu dzięki sile nośnej wytworzonej na skrzydle, podobnie jak wygląda to na skrzydłach szybowców.

Trzeba w takim razie stwierdzić, że jest to godna uwagi opcja odprężenia, pozwalająca na czucie maksymalnych do zapamiętania doświadczeń. Świat da się oglądać z innej wizji, bezpiecznie. Wrażenia, jakie dają paralotnie Trzęsacz są wyjątkowe. Loty mają miejsce wyłącznie na najnowszym sprzęcie, regularnie sprawdzanym na przeglądach. To pozwala mieć pewność, iż sprzęt działa niezawodnie. Eksperci regularnie szkolą się w pilotażu, wobec czego duża porcja adrenaliny jest zagwarantowana.

Można o tym nabrać przekonania już między innymi wówczas, kiedy przejrzy się galerię zdjęć na witrynie firmowej. Loty nad polskim morzem staną się bezsprzecznie czymś, czego nie można pozbyć się ze wspomnień. Lot na paralotni ma miejsce na stanowisku do startowania, na uskoku między Rewalem a Trzęsaczem. Kwestie szczegółowe dotyczące przyszykowania się oraz do tego, jak odbywa się lot opublikowane są na stronie. Można także odnaleźć informacje do kontaktu, co pozwoli umówić się na przelot.

Każdy, kto w wakacje będzie znajdować się w Rewalu i w Trzęsaczu oraz może zdecydować się na przelot i mieć pewność, że będzie to coś niezapomnianego. Wystarczy przyjść na wskazane stanowisko i kiedy jest się już na urwisku, znaleźć flagi albo leżaki z logiem. Następnie należy zapisać się na lot oraz czekać na miejsce w kolejce. Takie wydarzenie będzie na pewno czymś, co wypoczynek wyróżni na tle pozostałych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY