Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 17 sierpnia 2021

Sprzęt i gadżety przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Główne komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie wybierać jednocześnie wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z takich zestawów jest opisany, czyli nikt nie powinien mieć trudności z wyselekcjonowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z takich zestawów gwarantuje pełne pole spostrzegania pod wodą. Wszystkie modele projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami. Znajdują się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Bardzo użyteczny jest również zawór czyszczący.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego została wykonana maska nie wywołuje podrażnień na skórze. Silikon jest też tworzywem miękkim oraz nadającym się do elastycznego ułożenia, czyli dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, bo to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność a także to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka i ustnik w kompletach także wykonane są z silikonu. Element ten zrobiony jest na podstawie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika taka jest odpowiedzialna za zachowanie suchości nawet podczas maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamyka i w rezultacie woda nie przedostanie się na zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Rozbudowana technologia multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją efektywnego nurkowania. Całość jest zaprojektowana w taki sposób, by w czasie podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Komplety TUSA szczególnie zaś rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne podczas nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje korzystnie na napęd, produktywność oraz przeniesienie mocy. W sklepie można również zaopatrywać się w sprzęt do snorkelingu, by mieć dostęp do wszystkich gadżetów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY