Turystyka · 2 września 2021

Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów

Oferta indywidualnie dopasowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów sprawia, że obiekt ma wiele dobrych rekomendacji. Można przykładowo decydować się tutaj na zorganizowanie wesela na dużej sali.

Świetne widoki, otaczające zajazd Olsztyn i doskonała otoczka tak doniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów ulokowany jest 12 kilometrów od Częstochowy, dlatego wielu biznesmenów z tego miasta decyduje się tutaj na zorganizowanie spotkania biznesowego. Wówczas sala zostaje przystosowana do ich potrzeb. Na dodatek, w miejscu takim zorganizowane są biesiady, imprezy w plenerze i wypady integracyjne. Restauracja może pomieścić 140 osób.

Położenie w pobliżu czternastowiecznego zamku jest dużym udogodnieniem. Sala weselna ma klimatyzację dlatego goście na przeróżnych imprezach okolicznościowych mogą czuć się tutaj wygodnie. Na ogrodzonym terenie zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci dostępny jest plac zabaw. Na witrynie obiektu można sprawdzić galerię fotografii a także przykładowe menu na wybrany rodzaj imprezy. Nie da się ukryć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z wyjątkowo uroczych miejsc w Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, robiące doskonałe wrażenie pejzaże – to warta zauważenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to rejon atrakcyjny historycznie i geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie najważniejsze atuty. Do rezerwacji w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają pozytywne opinie dotychczasowych gości. Nocleg w zajeździe dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybrać pośród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy wskażą gościom kierunek wycieczek podróżnym. Jeśli ktoś chce zarezerwować pobyt może to robić za pomocą strony albo telefonicznie.