Sport · 19 sierpnia 2021

Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta proponuje wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa i badmintona. Bogata propozycja produktowa obejmuje na przykład profesjonalne rakiety do badmintona, czyli produkty przetestowane i z certyfikatem. Popularnym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględniono unikalną metodę wykonania. Inna, autorska technologia to Power Cusion w butach sportowych. Isometric to technika która odpowiada za przede wszystkim za uzyskanie sporej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie absorbuje energię uderzeń, jaka powstaje w efekcie spadania na boisko, przenosząc następne posunięcia. Nic dziwnego, że tak nowatorskie rozwiązania doceniane są przez sportowców na całym świecie, a firma odpowiada za sponsoring wielu istotnych eventów w świecie sportu. Oszacowano, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie online rodzimego sprzedawcy katalog produktów jest obszerny i dlatego został rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych działach dostępne są bestsellery oraz nowości, co umożliwia szybciej orientować się w promocjach i nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona rekreacyjnie, czy profesjonalnie, wyszuka gadżety dobrane do własnych umiejętności i nawyków gry. Jeżeli natomiast ktoś nie wie, na co się zdecydować, to może korzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć rozterek co do tego, iż dokonuje nieodpowiedniego zakupu. Na stronie można nie tylko robić zakupy, lecz dowiadywać się, co aktualnie wydarzyło się w świecie badmintona oraz tenisa. To dla osób które uprawiają wskazane sporty ma spore znaczenie.