Turystyka · 4 kwietnia 2022

System umożliwiający w pełni kontrolować to, co wykonywane jest z paliwem

Korzyści wynikające z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK przekonują właścicieli firmy do tego, żeby wyposażyć się w takie rozwiązanie. Głównie terminal XTrack umożliwia efektywne zarządzanie paliwem. Jest to realizowane poprzez: kontrolę stanu paliwa w zbiorniku wraz z zaplanowaniem dostaw, regularne śledzenie wiadomości o tankowaniu w aplikacji, dokładne rozliczenie rozchodu paliwa a także obniżanie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w związku z tym zamawiać terminal XTrack, żeby w pełni usprawniać gospodarkę paliwową w swoim przedsiębiorstwie.

Wykorzystanie takiego systemu to gwarancja utworzenia w swoim zakładzie pracy samoobsługowej stacji paliw. W efekcie kierowcy z konkretnej firmy przewozowej nie będą marnować czasu na wyjazd na stację benzynową. Nie trzeba także przyjmować do pracy kolejnego pracownika do obsługi, gdyż dystrybutor paliwa XTrack działa indywidualnie. Jest to wobec tego nie tylko zdroworozsądkowe, lecz też ekonomiczne i oszczędzające czas wyjście.

Ze względu na to, że rozwiązanie to jest elastyczne, można dowolnie poszerzać system kontroli paliwa i w każdej sytuacji mieć pewność, że paliwo trafia bezpośrednio tam, gdzie musi. To, że są tego typu opcje jak Titan Access pozwala podpiąć oraz w dowolny sposób konfigurować z terminalem na przykład systemy kamer. Jeżeli zbiornik będzie działać, kamera wykona zdjęcia, jakie następnie będą dodane do raportu samochodu lub kierowcy. W taki sposób można przykładowo kontrolować, czy paliwo nie jest przez pracowników pobrane prywatnie. Zbiornik jest zabezpieczony przed nieautoryzowanym zatankowaniem.

Kierowcy mają albowiem karty RFID. To właściciel firmy decyduje o tym, komu nadawać uprawnienia i wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne albo tygodniowe. Z tego powodu przedsiębiorcy doceniają system zwłaszcza za to, że posiadają całkowitą kontrolę nad tym, w jakich sytuacjach oraz jak ktoś zrobi użytek z paliwa w firmie.